Outfit: It’s Spring!

12 mei 2013

Afgelopen weken hadden we eindelijk een paar mooie lente dagen! Ik heb heerlijk birkenstocks gedragen, lekker in de tuin gelegen en ijsjes gegeten. Natuurlijk heb ik ook outfit foto’s gemaakt. Kijken jullie mee?

Ik wou eens een andere achtergrond voor mijn outfit foto’s. Vandaar dat ik samen met m’n zusje naar een speeltuin in de buurt ben gegaan. Zij maakt altijd mijn outfit foto’s namelijk en dat doet ze hartstikke goed haha!

Het topje dat ik aan heb, heb ik van mijn moeder gekregen. Dit topje had ze vorig jaar bij de Primark gekocht. Ik vind het een ontzettend leuk topje. Hij is alleen best kort waardoor ik het best lastig vind om hem te combineren. Hier heb ik hem dus gecombineerd met een highwaisted broek. Als het echt lekker weer is, dan combineer ik hem het liefst met een shortje!

Mijn haar had ik trouwens al een hele tijd niet meer gesteild, ik heb zulk dik haar dat ik er echt té lang mee bezig ben. Je zal dus tussendoor nog wel wat krullen zien. Ik wist ook niet dat m’n haar zo ontzettend lang was! Met krullen lijkt me haar echt een stuk korter, haha.

Qua make-up heb ik niet heel veel op. Wel had ik een hele ooglook op, maar daar zie je nu niet zoveel van. Die laat ik binnenkort nog in een ander artikel uitgebreid zien. De foundation die ik op had is van Catrice, de Infinite Matt Foundation. Ik heb een blush op van Glossybox zelf en op m’n lippen lichtjes een roze lip balm aangebracht van NYC.

De nagellak die ik op heb, die heb ik laatst nieuw gekocht bij de Kruidvat bij de 1+1 gratis actie. Hier komt dus nog een filmpje/artikel/swatch of iets dergelijks van online.

Hemdje – Zara
Truitje – Primark
Jeans – Only
Schoenen – Birkenstocks
Nagellak – Catrice | Denim Moore

Hoe zou jij dit topje combineren?

Liefs,
Joyce.

Reacties

  1. Wat ben je ook een prachtige meid! Ik vind je gezicht echt heel mooi (okay, misschien komt deze zin een beetje raar over hahaha XD). Je outfit is ook erg leuk; very summery! Ik krijg hier helemaal zomerkriebels van ;)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Volg mij op social media en blijf op de hoogte van alle trends en ontwikkelingen!