Review: Oh So Special palette – Sleek

19 jul 2012

Gisteren stond er een review online over het Monaco palette. Nu is het de beurt aan het Oh So Special palette! Vandaag ga ik jullie de swatches laten zien van dit prachtige palette.

 
 
 
 
Al een hele lange tijd wilde ik palettes van Sleek hebben. Dit palette stond hoog op m’n verlanglijstje. Er zitten namelijk prachtige bruintinten in, dus perfect voor een alledaagse look. Ook zitten er prachtige roze tinten tussen, leuk om af te wisselen!

Ik heb het oude palette, dus nog die met de blokjes opdruk. Zelf vind ik dit wel mooi, alhoewel ik de vernieuwde versies wel iets mooier vind. De buitenkant van het palette is natuurlijk hetzelfde als het Monaco palette, wederom strak en mooi. Het enige nadeel hiervan, vind ik dat er geen ‘Oh So Special’ op de bovenkant van het palette staat gedrukt. Dat is iets handiger, vind ik zelf!


De linkerkant van het palette, met voornamelijk roze tinten.


De rechterkant van het palette met voornamelijk donkere tinten, zoals grijs, bruin en zwart.


De bovenste rij van het palette, swatches zijn gemaakt zonder basis.

Bow – Een prachtige huidskleurige tint, ik gebruik deze graag als highlighter.
Organza – Een roze/lila kleur met heel veel shimmertjes en ’t lijkt net alsof er zelfs wat goud in zit.
Ribbon – Dit is een matte roze kleur, eigenlijk de kleur van een varken. Zo kan je ‘m het best omschrijven.
Gift Basket – Een shimmer kopergouden kleur.
Glitz –  Een prachtige metallic donkerblauw. Ik vind ‘m alleen wel wat uit de toon vallen als je kijkt naar de rest van de kleuren uit het palette. Desondanks een prachtige kleur.
Celebrate – Donkerpaars, maar ook een beetje donkerbruin en donkerzwart, met enkele shimmers.


De onderste rij van het palette, swatches zijn gemaakt zonder basis.

Pamper – Een zachtroze matte tint, erg mooi!
Gateau – Een lila kleurtje met een gouden glans, erg mooie shimmers zitten hierin!
The Mail – Dit is mijn favoriete kleurtje uit het hele palette. Een lichtbruine matte kleur, met alles te combineren, ideaal!
Boxed – Een matte donkerbruine tint, gaat er goed samen met bovenstaande kleur.
Wrapped Up – Dit is een matte donkerpaarse kleur!
Noir – Een gitzwarte, matte, kleur!

Ik ben dus erg blij met dit palette, ik gebruik hem erg vaak. Ook neem ik ‘m vaak mee als ik ergens naar toe ga.

Heb jij dit prachtige palette ook al in je bezit?

Liefs,
Joyce.

Reacties

  1. Dit is een wishlistproduct! Ik vind de oogschaduws gorgeous, ook makkelijk te combineren, een avondlook of juist gewoon voor naar school/werk. De roze tinten erin vind ik gewaagd, iets wat mij zeker trekt! Mooie foto’s trouwens. :)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Volg mij op social media en blijf op de hoogte van alle trends en ontwikkelingen!