Winactie: Win een hoesje naar keuze bij PhoneGeek – GESLOTEN!
Hiep hiep, hoera! Nog meer feest! Je kunt een hoesje winnen bij PhoneGeek. Je kunt kiezen uit een hoesje voor je telefoon of iPad. Doe jij ook mee aan de winactie??
Enkele dagen geleden schreef ik al een artikel over deze webshop, dit artikel kun je hier vinden. Zelf mocht ik namelijk ook twee hoesjes uitproberen. Ik koos zelf voor een skin en een flipcover. Maar je had nog meer, zoals de hardcover of het siliconen hoesje.
Wat kun je winnen?
• Een hoesje naar keuze
Wat moet je doen om te winnen?
• Laat een reactie achter en beantwoord daarin de volgende vraag: “Welk hoesje op www.PhoneGeek.nl zou jij graag willen winnen?”
• Volg BeautyChef via Bloglovin’
• Volg PhoneGeek via Pinterest en/of Facebook
Wat mag je doen om te winnen?
• Natuurlijk zou ik het ook heel tof vinden als je mij zou volgen op andere social media kanalen zoals YouTube en Facebook. Deze kun je rechts op de homepage vinden onder ‘over mij’.
Helaas kun je alleen meedoen aan de winactie als je de drie verplichte onderdelen hebt gedaan, anders kan ik je reactie helaas niet meetellen!
Deze winactie loopt t/m 10 oktober. Daarna zal ik zo snel mogelijk contact opnemen met de winnares!
Liefs,
Joyce
Leuk wat je hebt uitgekozen.
Een hoes voor mijn i pad zou wel fijn zijn.
Ik zou dan gaan voor de Luxe krokodil kunstlederen tablet hoes.
Ik doe dus graag mee en volg je via Bloglovin & Facebook.
Ik volg je via bloglovin en FB en heb phonegeek een tijd geleden ook geliked. Ik ga voor een schattig uiltje
http://www.phonegeek.nl/pastelkleurig-uilen-flip-cover-hoesje-iphone-5c.html
Wat een leuke winactie! Ik zou graag dit geweldige hoesje willen winnen:
http://www.phonegeek.nl/stitch-3d-hoesje-samsung-galaxy-s3-mini-3679345.html
Ik volg je al een tijdje via Bloglovin’.Ik heb zelf geen FB, maar een vriendin van mij heeft de pagina wel geliked, haar naam is Selma Vermeij.
Good luck iedereen! ♥
Leuk!! Ik doe mee! Ik volg je via Bloglovin en volg Phonegeek via Pinterest
Het hoesje dat ik graag zou willen winnen is: http://www.phonegeek.nl/aztec-tribal-olifanten-hoesje-ipad-mini-mini-2.html
Tof! Ik doe graag mee, ik zou voor dit hoesje gaan: http://www.phonegeek.nl/luipaardprint-flip-cover-hoesje-iphone-5-5s.html
Superleuk! Ik maak graag kans op dit hoesje:http://www.phonegeek.nl/litchi-flip-cover-hoesje-samsung-galaxy-core-zwar.html
En daarvoor heb ik ook alle extra kansen gedaan (:
Aan de verplichte voorwaarden voldaan! Ik ga voor een dierenprintje: http://www.phonegeek.nl/luipaardprint-flip-cover-hoesje-iphone-5-5s.html.
Ik doe mee en zou kiezen: Molang fat rabbit flip cover hoesje voor iPhone 4/4S. Ik volg je via Bloglovin (melissavanstipdonkmaas) en PhoneGeek via FB (melissa.vanstipdonkmaas). Gr. Melissa
Ik heb juist een nieuw hoesje nodig haha! Ik zou graag dit hoesje willen winnen: http://www.phonegeek.nl/hot-pink-flip-cover-hoesje-iphone-4-4s.html
– Ik volg je op Bloglovin en ben de 6e liker
– Ik volg Phonegeek op Pinterest en op Facebook, allebei onder de naam Arianne van Lierop
ik vind deze supervet: http://www.phonegeek.nl/rock-flip-cover-hoesje-samsung-galaxy-note-2.html :D
http://www.phonegeek.nl/bunny-telefoonhoesje-iphone-4-4s-2706942.html
Leuke actie! Ik neem eigenlijk elke dag een kijkje op je site, heb laatst op je aanraden ook een conditioner gekocht. Graag zal ik deze winnen. Sinds kort met mijn vriend een konijntje als huisdier! En ik vind roze een super leuke kleur! Haha!
En ik heb mijn autotheorie gehaald 2 weken terug!
Wat een leuke actie! Ik doe graag mee en heb dan ook alle 3 de dingen gedaan. Ik zou héél graag het Rillakuma hoesje voor m’n LG willen hebben :-)
ik doe mee!
ik zou graag dit hoesje willen: Rilakkuma 3D siliconen telefoonhoesje Samsung Galaxy S3
alles gedaan
facebook en bloglovin; zoelouwerse